Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Yukarı
Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
{{ SELECTED.TEXT }} ×
HEPSİNİ SİL ×
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.

Bagaj Organizer

Otomobillerin bagaj kapasitesinin daha verimli bir şekilde kullanılabilmesi adına alandan tasarruf edilerek oldukça efektif bir şekilde eşyaların yerleştirilebilmesini sağlayan bagaj organizer, araçların bagaj ölçülerine uygun pek çok farklı boyutta ve çeşitte üretilmekte ve sıkça tercih edilmektedir.

Farklı kumaşlardan üretilebilen bu bagaj organizer çantaları, bagaj için kullanımın yanı sıra çanta şeklinde çeşitleri ile özellikle son derece hafif bir yapıda olarak rahatlıkla taşınabilen bagaj organizer çantaları olarak da tercih edilebilmektedir. Bu sayede yalnızca bagaj içerisinde değil dışarıda da son derece kolay ve işlevsel bir şekilde kullanılabilmesine olanak tanımaktadır.

Bağlantı kemerleri veya sabitleme cırt cırtları ile birlikte üretilen ve bu sayede bagajın içerisine kolaylıkla sabitlenebilen bu ürünler, yolculuk esnasında sarsıntılardan herhangi bir şekilde zarar görmemektedir. Bunun yanı sıra katlanabilir şekilde üretilen bagaj organizer ürünleri, içerisinin boş olduğu durumlarda bagajda veya kişilerin yanında oldukça küçük bir alana sığabilmektedir.

Kapasite bakımından farklı boyutlarda ve modellerde üretilen bu organizerler, gerek bagaj ölçülerine göre gerek içerisine yerleştirilmek istenen eşya ölçülerine göre isteğe göre farklı çeşitlerde tercih edilebilmektedir. Boyutlarının yanı sıra kullanım amacına göre bagaj organizer çeşitleri şunlardır;

  • Çanta Bagaj Organizer
  • Şişe Bagaj Organizer
  • Cırtlı Bagaj Organizer
  • Fermuarlı Bagaj Organizer

Çanta Bagaj Organizer

Çanta bagaj organizer çeşitleri, özellikle çanta şeklinde ve hafif yapısı ile kişilerin kolaylıkla bu ürünü taşıyabilmesini sağlayan, sahip olduğu tasarım ve yüksek depolama hacmi ile birlikte sunduğu taşıma kolaylığıyla da dikkat çeken bir üründür.

Birçok ürünün bir arada taşınabilmesini sağlayan çanta bagaj organizer çeşitleri, farklı boyutlarda, farklı kumaşlardan ve farklı özelliklerde üretilebilmektedir.

Şişe Bagaj Organizer

Araç bagajında şişelerin herhangi bir şekilde zarar görmeden ve bagaj içerisine bir zarar vermeden dikey olarak yerleştirilerek taşınabilmesi, aynı zamanda bu şişelerin bagajda kapladığı alandan da tasarruf edilmesi adına tasarlanan şişe bagaj organizer çeşitleri de kişiler tarafından oldukça işlevsel bir şekilde sıkça kullanılmaktadır.

Bu organizer çeşitleri, yine farklı boyutlarda, kumaşlarda ve renklerde üretilebilirken, yatay bir şekilde tasarlanmakta ve sahip olduğu bağlantı kemerleri ile kişilerin bağajlarında cam veya plastik fark etmeksizin tüm şişeleri güvenli bir şekilde taşıyabilmesini sağlamaktadır.

Şişelerin üst kısımdan sabitlenmesi ile birlikte hem güvenli hem de alandan tasarruflu bir şekilde kişiler son derece efektif bir kullanıma sahip olmaktadır. Şişe taşıyıcı organizerler, sahip olduğu fazla sayıda kullanışlı cebi sayesinde de sıkça tercih edilmektedir.

Cırtlı Bagaj Organizer

Cırtlı bagaj organizer çeşitleri ise özellikle son derece pratik ve kullanışlı olması ile ön plana çıkmaktadır. Bagaj yüzeyine yapıştırılarak ceplere yerleştirilecek eşyalar ile bagajda alan tasarrufunu son derece iyi sağlayan bu organizer çeşidi, kişilerin cırtlarını hemen yapıştırarak kullanabilmesine olanak tanımaktadır.

Birçok materyali ve eşyayı farklı boyutlarda üretilen bu cırtlı bagaj organizer ile saklayabilmek mümkün olurken, özellikle cırtlı sisteme sahip olan bu ürünler bagajdaki yüzeyin halı olması halinde ideal kullanıma sahiptir. Genellikle file şeklinde üretilmektedirler.

Bagaj Organizer Avantajları Nelerdir?

Bagaj organizer avantajları nelerdir? Sorusu, özellikle bu ürüne sahip olmak ve aracının bagajında kullanmak isteyen kişiler tarafından oldukça merak edilmektedir. Bagaj organizer ürünleri, pek çok farklı özelliği ve boyutu ile birlikte pek çok avantaja sahiptir.

İlk olarak araçların bagajında bulunan eşyaların dağınık bir şekilde etrafa yayılmasını önlemek için son derece kullanışlı olan bu organizerler, hem daha düzenli bir bagaj kullanımı hem de bagajın tam kapasite ile en verimli şekilde kullanılabilmesini sağlamaktadır.

Bunun yanı sıra, farklı kumaşlarda, boyutlarda, renklerde ve özelliklerde üretilen bu bagaj organize ürünleri, sahip olduğu pek çok bölme sayesinde eşyaların boyutlarına göre uygun şekilde yerleştirilebilmesini sağlamaktadır.

Cırt cırtlı bölmeler, en pratik şekilde bagaj içerisinde bu bölmelere yerleştirilmiş eşyaların alınabilmesini sağlarken, fermuarlı bölmelere sahip çeşitler de yine kısa sürede ve pratik şekilde iç kısmın açılabilmesini sağlamaktadır. Bagaja sabitlenebilmesi için çeşitli sabitleme aparatlarına sahip olan bu organizerler, hassas eşyaların dahi en güvenli şekilde bagajda taşınabilmesini sağlamaktadır.

Taşıma kulplu yani çanta tasarımlı bagaj organizerleri, yalnızca bagaj içi kullanımda değil, kişilerin bagajdan bu çantayı alarak en rahat şekilde dilediği yere taşıyabilmesi adına son derece önemlidir. Çok sayıda bölmesi ile en ergonomik şekilde bu çanta formu ile bagajdaki ürünler taşınabilirken, piknik, kamp gibi aktiviteler için son derece işlevsel bir özelliğe de sahiptir.

Kişiler, zevklerine göre farklı renklerde bagaj organizer modelleri tercih edebildiği gibi, birbirinden farklı kumaşlardan da bu ürünler üretilmektedir.

Devamı Daha Az
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.