Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Yukarı
Yeni

VOLKSWAGEN LT FREN BALATASI ÖN TAKIM 1997-2002 ARASI UYUMLU OemKodu:7D0698151F

Ürün Kodu : GDY BLT 0132
936,80 TL
Volkswagen LT Ön Fren Balataları: 1997-2002 Uyumlu

Volkswagen LT Ön Fren Balataları

Özellikler:

* Oem Kodu: 7D0698151F* Araç Uyumluluğu: Volkswagen LT (1997-2002)* Kaliteli malzemelerden üretilmiştir* Uzun ömürlü performans sağlar* Aracınızın frenleme kalitesini iyileştirir

Ürün Açıklaması:

Volkswagen LT'niz için üstün kaliteli ön fren balataları arıyorsanız, daha fazla aramayın. Bu orijinal ekipman üreticisi (OEM) kaliteli fren balataları, aracınızın frenleme performansını güvenli ve etkili bir şekilde geri yüklemek için tasarlanmıştır.
En son üretim teknikleri kullanılarak yüksek kaliteli malzemelerden üretilen bu fren balataları, düzgün bir frenleme yüzeyi, minimum gürültü ve titreşimle uzun ömürlü performans sunar. Yeni fren balatalarının takılması, frenleme mesafesini azaltır, pedal tepkisini iyileştirir ve genel sürüş deneyiminizi artırır.
Araıcınızın güvenli ve sorunsuz bir şekilde frenlenmesini sağlamak için bu dayanıklı ve güvenilir fren balatalarından bir setine yatırım yapın. Orijinal kalite özelliklerine göre tasarlandıkları için aracınıza tam uyumluluk ve kolay kurulum sunarlar.

Ürün Bilgileri:

* Otomotiv Ticaret Numarası (ACN): 00Z12Z872* Araç Konumu: Ön Aks* Uygun Boyutlar: 203,2 x 45,2 mm* Kalınlık: 14,3 mm* Ambalaj İçeriği: Bir çift ön fren balatası

Kullanım Şekli:

Fren balatalarının takılması, araç bakımında kalifiye bir mekanik veya teknisyen tarafından gerçekleştirilmesi gereken teknik bir görevdir. Yukarıda verilen araç uyumluluğu sadece bir kılavuzdur ve aracınızla tam uyumluluğu doğrulamak için her zaman aracınızın servis kılavuzuna veya kalifiye bir profesyonele danışmanız önerilir.
Fren balatalarının değiştirilmesi için aşağıdaki adımlar tipik olarak izlenir:* Aracı sağlam ve düz bir zemine park edin ve park frenini çekin.* Tekerlekleri sökün ve kaliperi brakete tutan cıvataları gevşetin.* Eski fren balatalarını çıkartın ve yenileriyle değiştirin.* Kaliperi braket üzerine yeniden takın ve cıvataları sıkın.* Tekerlekleri yeniden takın ve aracın üzerine indirin.* Fren hidroliği seviyesini kontrol edin ve gerekirse doldurun.* Frenleri hafifçe pompalayın ve frenleme performansını test etmek için dikkatli bir şekilde sürüş yapın.
Ürün Açıklaması
Uyumlu Araç Modeli
VOLKSWAGEN
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.